דרישה גבוהה לגלאי להבה של ספקטרוניקס-אמרסון.

מוזמביק ספקטרוניקס

הגלאים בעלי החסינות הגבוהה ביותר להפעלות סרק, ביצועיהם גבוהים, הם קומפקטים בגודלם, וחסכוניים בהיבט התפעולי והכלכלי.

ספקטרוניקס אמרסון משדרות, מפתחת ויצרנית גלאי האש והלהבה מהמובילים בעולם רושמת התעוררות רבה בביקוש לגלאי להבה בשוק הישראלי. זאת, על רקע ההנחיה הרשמית החדשה של מערך הכבאות וההצלה לפיה בתחנות דלק בהן מתקיימת פעילות תדלוק בעת שאינן מאוישות, בין אם בכל שעות היממה ובין אם בחלקן, יותקן גלאי להבה .

להלן לינק לתקנה:

https://www.gov.il/he/departments/policies/flame_detector_2019

מסביר מנכ"ל ספקטרוניקס-אמרסון טל לאופר: "תחנות הדלק בישראל הפועלות בשרות עצמי כל היום או בחלקים מהיממה, משתמשות במפזרי דלק כדי להזרימו לרכבים ומגבירים משמעותית את הסיכון לשריפה. לכן על מערכות הגילוי להיות אמינות, חסכוניות, עם היכולת לגלות במהירות להבות פחמימניות".

"בישראל כ-200 תחנות דלק העונות להגדרת ההנחיה החדשה של פעילות תדלוק לא מאוישת. חלק מהתחנות זקוקות למספר גלאים לכיסוי פריפריאלי מדויק. אנחנו ערוכים להזמנות ככל שיידרש על מנת שהתחנות תעמודנה בכל היבטי ההנחיה החדשה". הוא הוסיף.

ספקטרוניקס היא הראשונה שפיתחה בישראל, והחדירה לשוק את טכנולוגיית ה – IR3 , גם רשמה פטנט על הסימן המסחרי של המוצר ושמו SharpEye. גלאים אלה הינם בעלי החסינות הגבוהה ביותר להפעלות סרק, ביצועיהם גבוהים, הם קומפקטים בגודלם, וחסכוניים בהיבט התפעולי והכלכלי. הגלאים פועלים באופן עצמאי ומיועדים לחיבור ישיר לכל מערכות הבקרה וההתרעה ולמערכות כיבוי האש האוטומטיות.

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *