הושלמה התקנת מערך גלאי להבה בשדה התעופה רמון ,להגנה על מכלי הדלק.

WhatsApp Image 2019-10-27 at 11.01.46

הושלמה התקנת מערך גלאי להבה בשדה התעופה רמון

להגנה על מכלי הדלק

אפקון – בקרה ואוטומציה בחרה פעם נוספת במוצרי ספקטרוניקס-אמרסון

בימים אלה השלימה ספקטרוניקס-אמרסון התקנת מערך גלאי להבה אופטיים חדישים בשדה התעופה רמון. מדובר ביותר מ- 20 גלאים (*) שנועדו להגן על מיכלי הדלק הסילוניים ועמדת מילוי משאיות הדלק בשדה.

מנכ"ל ספקטרוניקס-אמרסון טל לאופר: "מעבר לטכנולוגיית הגילוי המתקדמת של הגלאים, שכבר הוכחה במתקנים אסטרטגיים ברחבי העולם, הגלאים הללו מיועדים לעבוד ולעמוד בטמפרטורה גבוהה מאוד ובתנאי סביבה של אזור פתוח החשוף לאבק, טל, ערפל ורוחות חוליות" .

מהנהלת אפקון נמסר: "אחד האתגרים שהקשו על ביצוע הפרויקט היה אופן ההתקנה על גבי המיכלים. בשיתוף פעולה וסיוע תכנוני של ספקטרוניקס-אמרסון הושג פיתרון יחודי העונה על צרכי הלקוח ועומד בדרישות המחמירות".

הגלאים מחוברים למערכת מים וקצף מתוצרתSIMPLEX . שתי המערכות עובדות היטב יחד והן נותנות את המענה לגילוי מהיר ומדויק, בהתאם לדרישות הלקוח, הכבאות ומכון התקנים.

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *