התקן אבטחה לפתחים דלתות וסורגים – מיגון פתחים

joaquin-delgado-_Ze6o1Ed17A-unsplash

מערכת נעילת סורגים שעובדת בלי מפתח!

המערכת נותנת יתרונות לעומת סורגים צירים קונבנציונליים עם מנעולי טליה ,

כגון:

  • מבטל את האפשרות לשבירת  המנעול;• מבטל  את האפשרות של איבוד מפתחות ובלבול;• מבטל את תפיסת (חלודה) של מנגנון הנעילה;• נותן יתרון עצום בזמן כאשר חייבים לפתוח את הפתח, במקרה חירום, ויתרונות רבים ונוספים אחרים.

כעת המערכת  נמצאת בשימוש ב 40 אזורים של רוסיה כמאבטחת  ביותר כהגנה באש עבור בתי ספר, גני ילדים, קולנוע וכו'

המכשיר מיועד גם להגנה מפני חדירה מבחוץ וגם בכדי לפתוח את הפתח (במקרה חירום) מתוך הבניין, אשר מבטיח את פינוי  האנשים והרכוש (במקרה של שריפה, רעידת אדמה ומצבי חירום אחרים).

התקן זה מיועד להגן על האוכלוסייה ועל חפצים שונים במקרה שריפה.

המערכת מוסמכת והוענק לה פרס של משרד למצבי חירום ופקע"ר ברוסיה

תיאור והעיקרון של התקן להגנה פתח החלון:

 

 

 

התקן מיועד להגן על החלון ועל פתיחת הדלת . המערכת פשוטה ואמינה, עונה על כל הסטנדרטים וכללי התנהגות באש. התקן הנעילה המובנה בסורג החלון מגן על כניסה לחדר מבחוץ, ומאפשר לפתוח אותו מבפנים. במקרה של שריפה  מספיק ללכת לחלון, לפתוח את הקופסה (דומה לקופסת לחצן חירום) המותקנת מתחת לאדן החלון, למשוך את הטבעת, לפתוח את החלון או לשבור את החלון, ולדחוף את הסורג, ולאחר מכן הוא נע בקלות כלפי החוצה ומשחרר את הפתח. המערכת היא גם קלה להתקנה בכל סוגי הסורגים לחלון. מערכת נעילה זו פועלת ללא מפתח!

 

מצ"ב   כמה סרטים

 

http://fire.stroymat.psyfiles.ru/000071.html

http://www.re-ast.ru/uzodp/printsip-deystviya-uzodp-video/

 

 

MASTAQ

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *