טלפייר רוכשת את חברת Lcontrol ומרחיבה את פעילותה בתחום טכנולוגיות הבניין

11

טלפייר השלימה בשבועות האחרונים את רכישת חברת Lcontrol ובכך הרחיבה עוד את סל הפתרונות הטכנולוגיים שהיא מציעה לבניין המודרני, בהם מערכות גילוי אש מבית טלפייר, מערכות כריזה מבית הכח בת קול בע"מ, אותה רכשה טלפייר לפני כשנה וכעת גם מערכות בקרת מבנה ומערכות שו"ב בטחון מבית Lcontrol

טכנולוגיה חדשנית נוספת מצטרפת למשפחת טלפייר: חברת Lcontrol מאשקלון, שהוקמה לפני כעשר שנים על ידי יגאל לזר, פיתחה את תוכנת ה Sniper, המשמשת לבקרת מבנה ולשליטה ובקרה במערכות הביטחון של הבניין המודרני. תוכנת ה-Sniper ידועה בקלות התקנתה, בידידותה למשתמש, ובגמישותה להתממשקות עם מערכות צד שלישי.

עם רכישת Lcontrol השלימה טלפייר את סל הפתרונות שתציע ללקוחותיה לניהול הבניין המודרני וביניהם: מגדלי מגורים, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, מפעלים תעשייתיים, מלונות, מוסדות ציבור (בתי חולים, מרכזי תרבות, מוזיאונים, מוסדות חינוך וכו') רשתות שיווק, מרלו"גים, לקוחות ביטחוניים תשתיות לאומיות, Data Centers ועוד.

 

Lcontrol תפעל באופן עצמאי, כחברת בת של טלפייר, תחת הנהלתו של יגאל לזר, שנשאר בעל מניות ושותף בחברה. בין לקוחות Lcontrol  ניתן למצוא כבר היום את אוניברסיטת בן גוריון, את הקו האדום של הרכבת הקלה בגוש דן, חברת ברינקס ועוד. Lcontrol תמשיך לשרת את לקוחות החברה הקיימים והעתידיים על הצד הטוב ביותר גם לאחר שינוי אופי הבעלות.

 

שגיא רובין, מנכ"ל טלפייר: "רכישת LCONTROL היא מהלך נוסף המקדם אותנו להגשמת האסטרטגיה העסקית, במסגרתה נציע ללקוחותינו סל פתרונות טכנולוגיים לניהול הבניין המודרני. זהו צעד נוסף באתגר להעמיד מערך של פתרונות חכמים, הצופים פני עתיד בניהול הבניין המודרני, באמצעות שילוב מערכות קיימות עם טכנולוגיות מתקדמות לטובת ייעול משאבי הבניין ושמירה על בטיחותו ובטיחות יושביו. אין לי ספק שצירוף הצוות המוכשר של Lcontrol בראשות יגאל לזר יהווה תוספת חשובה למשפחת טלפייר ואני בטוח שהרכישה תניב הצלחות עסקיות משמעותיות בטווח זמן קצר".

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *