יועץ בטיחות אש- מה הסמכותיו ותפקידו ?

יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש הוא אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל מבנה או פרוייקט ואין להקל בו ראש.

יועץ בטיחות אש מספק מגוון  גדול של שירותים בתחום הגנת האש ותומך ביצירת סביבה מוגנת מפני אש באמצעות הידע, ההסמכות המקצועיות וההתמחות במגוון רב של פרויקטים בתחום בטיחות האש הכגון :

תכנון תכניות להמלטות נכונה ממקורות אש, הכנת תיקי מפעל,ייעוץ בנושא בטיחות אש במבנה, לגליזציה למבנים קיים, , תכנון מבנים, ייעוץ בנושא ציוד לבטיחות אש, טיפול בבקשות לרישיונות למבנים שונים, , הדרכה של עובדים במיגון והתמודדות במצבים של דליקות, טיפול וסנכרון מול שירותי הכיבוי וההצלה, כתיבת הצעות מחיר לקבלנים, ניהול פרויקטים  ועוד.

יועץ בטיחות אש הוכשר על מנת לסייע לכל אדם לדעת כיצד הוא יכול להתגונן מפני הוא  מומחה במיגון שלל חללים בין אם מדובר במיגון חלל הבית, מיגון תעשיות, משרדים, בניינים, מבנים ציבוריים ועוד.

היועץ מסייע ומדריך את המנהלים במקום או את אנשי הקשר האחראיים על המבנה, בכל הכללים שקשורים לבטיחות אש והוא מסייע באמצעות אביזרים והדרכה להבין מהי הדרך הבטוחה ביותר להתמודד עם התלקחות אש ועשן.

יועץ בטחון אש מספק תכנון והדרכה במבנים שונים תוך התקנה במידת הצורך של מגוון אמצעים שמסייעים להתמודד עם דליקות ועשן ביניהם: ספרנקלרים, מטפי אש, צינורות כיבוי אש, קופסאות אש ועוד.

היועצים מבצעים בנוסף תכנון הנדסי של דרכים להגן על מבנים נגד אש תוך סנכרון עם שירותי הכבאות וההצלה. יועץ בטיחות אש מסייע גם לתכנן מבנים על מנת שברגע של שריפה יוכלו האנשים הנמצאים במבנה לצאת מהמבנה בביטחון מקסימאלי.

מהיכן ניתן לקבל שירות מסוג זה?

שירותי ייעוץ ומיגון ניתן לקבל מחברות העוסקות בייעוץ למיגון אש  ומכאלה שמספקות ציוד לבטיחות אש. חברות אלה הן כאלה שיש בהם אנשי מקצוע המומחים בתחום, והן יכולות לאפשר לכם את כל הכלים שיעזרו לכם להציל חיים ולהימנע מאסונות. 

אל תשכחו ,שריפה היא אחד האירועים הכי מסוכנים שיכולים להתרחש בתוך מבנה. במידה ולא מכבים את האש במהירות, היא ממשיכה ומתפשטת בבניין במהירות, גורמת לנזקים ומסכנת חיי אדם.

כיום יש את הכלים, הנהלים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי למנוע ארועי אש מסוכנים  ..

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *