לראשונה בישראל: חברת טלפייר הישראלית משיקה שירות מובייל חדשני שיתריע מפני שריפות ותקלות תחזוקה שמתקבלות ברכזת גילוי האש

tell

לראשונה בישראל:

חברת טלפייר הישראלית משיקה שירות מובייל חדשני שיתריע מפני שריפות ותקלות תחזוקה שמתקבלות ברכזת גילוי האש

כבר מעל ל-40 שנה שחברת טלפייר מובילה את הפעילות בתחום גילוי האש בישראל עם שלל מוצרים ופתרונות טכנולוגיים שהינם פרי פיתוח עצמי של החברה.

כיום, ניצבת שוב החברה בחזית הטכנולוגיה ומביאה בשורה חדשה בתחום גילוי האש עם השקתן של 2 אפליקציות פורצות דרך- TELEFIRE MOBILE המיועדת לקהל המתקינים ומתחזקי מערכות גילוי האש של טלפייר, ו- ALERTO המיועדת ללקוח הסופי שהינם מנהלי התפעול והאחזקה, ועדי הבתים, קציני הביטחון וכו'. מטרתן של האפליקציות בין היתר, הנגשת המידע אודות התרחשות אירועי אש במבנה או תקלות ברכזת גילוי האש, ישירות לנייד, 24/7 מכל מקום.

TELEFIRE MOBILE המיועדת לחברות השירות ולטכנאי השטח, תאפשר להם תגובה מהירה לאירועי אש במבנה ובכך תגרום לצמצום משמעותי בנזק העלול להיגרם בעקבות כך. בנוסף, במקרה של תקלה ברכזת גילוי האש, יקבל מתחזק הרכזת התראה מידית עם כל המידע הדרוש לגבי התקלה ובכך תאפשר למתחזקים להעניק פתרונות מהירים ויעילים, באופן שיאפשר שמירה על תקינות רכזות גילוי האש לאורך זמן. כמו כן, מתקיני ומתחזקי רכזות גילוי האש של טלפייר ייהנו מפיצ'רים חדשניים אשר ישפרו את יכולות הדיאגנוסטיקה שלהם בשטח וייעלו את צורת העבודה הנהוגה כיום.

"Telefire Mobile מהווה עולם חדש ללקוחות החברה והיא הושקה כחלק מתוכנית לשיפור חווית הלקוח בשירותי הדיגיטל והאון ליין של החברה. Telefire Mobile היא תוצר פיתוח של חודשים ארוכים ומהווה קפיצת מדרגה טכנולוגית משמעותית בתחום איתור השריפות, וזאת לצד יכולתה להתריע על תקלות ולהפוך את תחזוקת המערכות המותקנות בבניין לנוחה ופשוטה יותר", אומרת שלי גרויסמן-טוב, מנהלת השיווק בחברת טלפייר.

ALERTO, אחותה הקטנה של Telefire Mobile, המיועדת לקציני הביטחון ומנהלי המבנים, תספק להם יכולות שליטה ובקרה, 24/7 במבנה או בעסק ותהפוך את ניהול מערך הגנת האש לקל, חכם והכי חשוב בטיחותי יותר. התראות בגין אזעקות אש, תקלות תחזוקה המתקבלות ברכזת גילוי האש בדבר גלאי עשן תקולים, גנרטור שאינו פעיל, ספרינקלר שלא עובד ועוד, יסייעו למנהל המבנה לשמור על שגרת חיים בטוחה יותר, תוך שמירה על תקינות המערכות באופן קבוע.

שגיא רובין, מנכ"ל טלפייר: "מערכות גילוי האש הן בראש ובראשונה מערכות מצילות חיים. את אפליקציית ALERTO פיתחנו מתוך מטרה להעניק מענה מקיף יותר הכולל שליטה, בקרה ומודעות מוגברת למתרחש בבניין מבחינת מערך גילוי האש שבו. אנו מאמינים כי הגברת המודעות והנגשת המידע לנייד, יוכל לצמצם משמעותית נזק היכול להתרחש כתוצאה מאירוע אש או תקלת מערכת ואף יכול להציל חיי אדם. 2 האפליקציות- שהושקעו בהן משאבים רבים, הן הראשונות מסוגן בארץ ומאפשרת לנו להשלים את המענה הניתן לתחום גילוי וכיבוי האש, לצד התקנת המערכות המתקדמות של טלפייר".

 

פרטים נוספים ניתן למצוא ב-

https://landing.telefire.com/

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *