מתקיני ומתחזקי מערכות גילוי וכיבוי האש יקבלו התראות מיידיות ישירות לנייד הודות לאפליקציה החדשה שתאפשר להם להיות מעודכנים כל עת.

טלפייר מובייל 1

בימים אלו מושקת בישראל אפליקציית Telefire Mobile המחברת את מערכות גילוי האש ישירות לנייד של המתקינים. תודות לטכנולוגיות מתקדמות, שעל בסיסן בנויה האפליקציה, המתקינים  יקבלו התרעות למכשיר הסלולר שלהם במידה וגלאי עשן מתריעה על אירוע אש באחת מקומות המבנה. גם תקלות במערכת גילוי האש, שעלולות לפגוע במוכנות לשעת שריפה ינוטרו דרך האפליקציה למכשירי הסלולר של המתקינים ובכך יצומצמו משמעותית. התרעות אלו יאפשרו בקרה על תקינות המערכת למען בטחון הדיירים בכל עת.

הודות לאפליקציה, תתאפשר למתקינים תגובה מהירה לאירוע ובכך יצמצמו משמעותית את הנזק העלול להיגרם לבניין.

לצד זאת, במקרה של תקלה במערכות גילוי וכיבוי האש, תדע האפליקציה להתריע מידית ולדווח לא רק על עצם קיומה של תקלה, אלא גם על מהותה ובכך תאפשר למתקינים להעניק  פתרונות מהירים, זמינים ויעילים באופן שיאפשר שמירה על מערכות תקינות לאורך זמן.

לממשק יתרונות רבים עבור טכנאי ומתקיני מערכות גילוי העשן. הוא מאפשר להם לבצע ביקורות מקוונות, ניהול אפקטיבי ורישום תיאורי התקנים, הפעלת גלאים באתר ללא צורך במוט בדיקה כפי שהיה נהוג עד כה, נטרול תקלות זליגה בזמן אמת, המלצות לתחזוקת גלאים מראש ועוד.

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בוא נשמור על קשר!

נשמח לעדכן אותך בחדשות ובהצעות האחרונות שלנו 😎

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.