יאושר מסלול מהיר להקמת ממ״דים בכל רחבי הארץ

emma-houghton-EixJzIdl4bc-unsplash-2048x1366
המועצה הארצית לתכנון ולבנייה הודיעה כי תאשר מסלול מהיר להקמת ממ"דים בכל רחבי הארץ, בעקבות המצב הביטחוני והדחיפות הרבה בצרכי מיגון של תושבים
בעקבות המצב הביטחוני והדחיפות בצרכי מיגון בכל רחבי הארץ, המועצה הארצית לתכנון ולבנייה הודיעה כי תאשר בדיון שיתקיים כבר ביום שלישי הקרוב (17.10) תכנית מתאר ארצית חדשה, שתאפשר מסלול מהיר להקמת ממ"דים בכל חלקי הארץ (תמ"א/ 40/ א/ 1/1).

התוכנית החדשה היא הרחבה של תוכנית המתאר הארצית (תמ"א 40/א/1) שאושרה בשנת 2019 וחלה עד היום על יישובי הצפון בלבד. כיום, הקמת ממ"ד אפשרית בהתאם להוראות התוכנית החלה על המגרש, וכל חריגה ממנה מחייבת הליך של פרסום הקלה.

תוכנית תמ"א 40/א/1 שחלה על ישובי הצפון, מאפשרת הקמת ממ"ד גם בסטייה מהוראות התוכניות המפורטות החלות על המגרש, ועם הרחבתה לכלל חלקי הארץ ניתן יהיה בכל מקום להוציא מכוחה היתר בניה להקמת ממ"ד, גם אם אינו תואם את התוכנית המפורטת.

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *