מכשיר חדשני לבדיקת העדר מתח בלוחות חשמל בלחיצת כפתור.

AS_Verisafe

VeriSafe של חברת Panduit העולמית, הוא מכשיר חדשני הבודק העדר מתח בלוחות חשמל בלחיצת כפתור.

העבודות במערכות החשמל דורשות תנאי עבודה בטוחים, ומרכיב מרכזי בתהליך זה הוא אימות העדר מתח קיים בלוחות החשמל. VeriSafe הופך את המשימה לפשוטה באמצעות אוטומציה של תהליך הבדיקה ומאפשר לקבוע את מצב המתח בתוך הציוד עוד לפני הסרת הדלתות או כיסוי הציוד.

מוצר מהפכני זה מקצר את זמן הבדיקה לכעשר שניות, ומאפשר לארגון לפעול מהר, בצורה בטוחה ויעילה יותר.

היתרונות של VeriSafe:

  • מהירות הבדיקה – קיצור זמן הבדיקה ומורכבותה באמצעות אוטומציה של שלבי הבדיקה, ובכך משפר את התפוקה של העובדים ומקנה לארגון יתרון תחרותי בולט על פני המתחרים.
  • שיפור הבטיחות וצמצום משמעותי של הסיכונים – תקלות וסכנות במערכת החשמל במקום העבודה עלולות לגרום לפציעת עובדים ולעיתים אף להיות קטלניות. השימוש ב- VeriSafe מקטין את הסיכון לחשיפה של העובדים לסיכונים חשמליים ובכך משפר את בטיחותם.
  • תמיכה בתאימות לתקן NFPA 70E כאשר משתמשים בו כחלק מתהליך lockout/tagout.
  • גמישות בתצורת ההתקנה והחיבור אשר מאפשרים שימוש במוצר במגוון רחב של יישומים.
  • אמינות – התקן אל-כשל שמשלב בדיקה עצמית אקטיבית של המכשיר וממצא חד משמעי של העדר / נוכחות מתח חשמלי מסוכן.

למידע נוסף, מוזמנים לצפות בהקלטת הוובינר שקיימנו בנושא ובו הסברנו כיצד VeriSafe עובד, והדגמנו כיצד לאחר ההתקנה, בלחיצת כפתור אחת, ניתן לוודא העדר מתח בלוחות החשמל. לצפייה בוובינר לחצו כאן

 

חברת אלכסנדר שניידר היא הנציגה הבלעדית של חברת Panduit בישראל.

להדגמה ולמידע נוסף, מוזמנים ליצור אתנו קשר במייל [email protected]  או טלפונית           09-89244440 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה.

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *