כלור ואקונומיקה לא משמידים עובש !

olena-shmahalo-kPK_DjUEJ5U-unsplash

כלור ואקונומיקה לא משמידים עובש ! אנשי מקצוע בכל העולם כבר מבינים שאקונומיקה והמרכיב הפעיל בה כלור רק מלבינים את הפטרייה ולא משמידים אותה. מולקולת הכלור גדולה מדיי ואיננה חודרת עמוק, ולא מגיעה לשורשי הפטרייה. לכן ידוע שטיפול באקונומיקה עובד לטווח קצר ומיקרים רבים של צמיחה מחודשת של הפטרייה.עובש משחרר לאוויר רעלנים שגורמים לאלרגיה ובעיות בריאותיות קשות.

עובש הוא אורח לא רצוי ולא מוזמן. הוא יכול להופיע בפינות הקירות, באמבטיה, על הרובא, מאחורי הארון, על עץ, ועוד.

להשמדת וחיסול עובש ניתן לשכור שירותים של איש מקצוע שמבין בעובש ובחיטוי כמו משב רוח או לעשות זאת בעצמך על ידי קיט לטיפול בעובש

בכל מקרה כדאי לקרוא וללמוד לפני קבלת החלטה.

נקודות חשובות

 • הסיבה לעובש: מטפלים בעובש רק לאחר שמטפלים במקור לעובש. העובש מתפתח כשיש לחות מעל 60% ולכן אם הייתה נזילה או חדירה של לחות מקיר חיצוני, גשרי קור או חלל סגור שיש בו עיבוי לאורך זמן – יש להבין מה הבעיה ולפתור אותה קודם לכן.

אנשי איטום מבינים באיטום. אינסטלטורים מבינים באינסטלציה, אנחנו מבינים באיכות אוויר. ניתן להתייעץ אתנו ולא להתפתות אחרי שרלטנים 052-3737902.

 • איזה עובש?: עובש נראה לעין, לפעמים מריח רע, ולכן לא כדאי להתעסק בשאלה איזה סוג של עובש זה. יש לפחות 12 סוגים של עובש וטחב, כולם אלרגניים וחלקם ממש מסוכנים לבריאות. יש לנקוט בגישה המחמירה ביותר ולהיערך לגרוע מהם. גם בשיטת החיסול וגם בהגנה על הבריאות מפני פיזור הנבגים והעובש בבית.
 • היקף וסוג העבודה:
 • האם העובש נמצא בחלל אחד? בחדר אחד? או מפושט בחללים רבים ? האם זו עבודה לאנשי מקצוע או לעשה זאת בעצמך? ניתן לשלוח לו סרטון בווצאפ כדי לחשוב ולתכנן יחד 052-3737902
 • האם העובש כבר אכל את הצבע? אם כן יש לגרד את השכבה ולעשות שפכטל וצבע במקביל לשימוש בקיט לטיפול בעובש.  בקיט יש הוראות מדויקות.
 • האם העובש גדל רק על פני הצבע ? ניתן להשמיד אותו ולהגן על הקיר מפני התפתחות חוזרת. בדרך כלל עבודה של עשה זאת בעצמך בעזרת הקיט לטיפול בעובש.
 • הגנה בטיחות ומניעת פיזור:
 • לבודד כמה שניתן את החלל שבו עובדים משאר הבית. על ידי סגירת דלתות ואיטום עם ניילון
 • להכין את כל הציוד שצריך לפני העבודה כדי לצמצם ולהימנע מכניסה ויציאה מהחדר.
 • להשתמש במשקפי הגנה, מסיכת אף פנים N95 וכפפות. בגדים ניתן לכבס בסיום העבודה.
 • לאוורר היטב את החדר בזמן העבודה, רצוי להפעיל מאורר ולפתוח חלונות.
 • לאטום בשקיות כל מה שיצא מהחדר, אם זה כביסה, פסולת או ציוד.
 • הסכנה הגדולה בטיפול בעובש הוא פיזור נבגים לכל חלקי הבית האחרים!

כל החלל שבו התפתח העובש כבר נגוע גם אם לא רואים את הנבגים: וילונות שטיחים מזרונים מצעים בדים ובגדים בארונות. כל מה ששניתן להכניס למכונת כביסה ולכבס ב60 מעלות ומעלה.

 • בשרות שלנו אנו עושים חיטוי בערפול לכל החדר בסיום העבודה שמוודא השמדה של עובשים

ונבגים. ניתן להתייעץ אתנו.  052-3737902

שיטת 3 השלבים קיט לטיפול בעובש

 1. שלב א- הלבנה וחמצון. ניקוי האזור הנגוע
 2. שלב ב- השמדה עמוקה עם חומר חיטוי מקצועי לעובש
 3. שלב ג- הגנה מתמשכת על ידי צפוי בחומר חיטוי שאריתי.

קיט לטיפול בעובש מכיל 3 תמיסות מרוכזות, בקבוק ספריי, דף הוראות והדרכה, ומיועד לטיפול בעד 25 מ"ר.

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בוא נשמור על קשר!

נשמח לעדכן אותך בחדשות ובהצעות האחרונות שלנו 😎

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.