אפוד זוהר – תורם לביטחון שלך

ahsanization-UTO8escGF3M-unsplash

עבור כל בעל תפקיד ישנם תקנים ללבישת אפוד  זוהר כך תוכלו למצוא בשוק כיום עשרות רבות של סוגי אפודים החל מאפוד  זוהר למפקח, אפוד זוהר  למהנדס , אפוד לעובדי מע"צ ועוד.

ההבדלים המהותיים בין האפודים הם מספר מחזירי האור על גבי האפוד כמו"כ גם מחזיר אור אשר עומד בתקן ומספר הכיסים על גבי האפוד אשר מבדילים בין בעלי התפקידים השונים.

אפוד זוהר חשוב לביטחות בכביש
 אפוד זוהר הוא אביזר בטיחותי מהמעלה הראשונה. כאשר מדובר בנושא של בטיחות בדרכים, החל משנת 2006 אושר חוק אשר במסגרתו נהג אשר לא יהיה ברשותו אפוד זוהר ייקנס, אולם במידה ומדובר במקרה ראשון ירשום השוטר אזהרה. חשוב לציין כי מאז נכנס החוק לתוקף, משטרת ישראל החלה לאכוף את הנושא באופן משמעותי, מתוך הבנה כי נסיעה בדרך בין עירונית חשוכה עלולה להוות סכנת חיים של ממש בעבור נהג אשר מכל סיבה שהיא עצר עם רכבו בצד הדרך ויצא ממנו כאשר הוא אינו לובש את האפוד הזוהר חובת לבישת  אפוד זוהר לצורך הגנה אישית בעת יציאה לכביש לצורך תיקון של גלגל או קריאה לעזרה.ע"פ ההנחיות של המוסד לבטיחות וגהות, בעל רכב אשר לא יימצא ברכבו אפוד לא יקבל אישור להעביר את האוטו טסט. לכן, יש להקפיד ולבצע רכישה של אפוד זוהר דרך חברה מקצועית אשר תספק אפוד זוהר תקני לצורך שמירה על הביטחון כמו גם מעבר של טסט.

 

חשיבות אפוד במקומות עבודה
מעבר לחשיבות של אפוד זוהר בכל הקשור לאנשים פרטיים אשר מחויבים ע"פ חוק לשאת את האפוד הזוהר ברכבם, שימוש נפוץ באפוד הזוהר מתבצע במפעלים רבים ברחבי הארץ עבור ארגונים ומוסדות גדולים. מדובר בהנחיה של משרד העבודה והרווחה למען שמירה על ביטחונם של העובדים, ועל כן ניתן לראות במפעלים כמו גם חברות רבות עובדים אשר לובשים אפוד זוהר. לא מדובר רק בחברות ממשלתיות אשר מתעסקות בתשתית אלא גם בעובדים במגזר הפרטי, כמו גם עובדים ברשויות המקומיות אשר מחויבים ללבוש את האפוד. שימוש נוסף ונפוץ נוגע לענף הבנייה אשר זוכה בשנים האחרונות לתדמית שלילית בעקבות ריבוי של תאונות עבודה. ניתן בהחלט למנוע את תאונות העבודה באמצעות לבישה של אפוד זוהר.

משום כך, לאפוד הזוהר יש שימושים לא רק בהיבט של עבודה במפעל אלא בעיקר בעבודה בחוץ, כך שניתן יהיה לזהות את העובד גם באור יום אך בעיקר בחשכת הלילה. עובדים אשר עובדים בשעות הלילה חשופים לפגיעות, ולכן השימוש של אפוד הוא חיוני ומהותי במיוחד.

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *