עובדים מהבידוד? הפתרונות הטכנולוגיים שיעשו את החיים קלים יותר

sincerely-media-ylveRpZ8L1s-unsplash

נגיף הקורונה מכה בכחצי מיליון עסקים קטנים-בינוניים. רבים מהם נקראו לאפשר לעובדיהם לעבוד מן הבית. ואולם, לא כל הארגונים ערוכים להמשיך בשגרת העבודה מחוץ למשרד. רבים מהם נמצאים בבידוד נדרשים לתת מענה טלפוני ללקוחות שלהם, אך מתקשים לעשות זאת.

יש בשוק פתרונות חכמים כמו מערכות ענן שמאפשרות לעובדים להתחבר מכל מקום ולהמשיך לעבוד גם אם הם בבידוד", אומר רוני שטמלר, מנכ"ל אומניטלקום, ספקית מובילה של שרותי תשתית ומערכות טלפוניה ושירותי תקשורת מבוססי ענן לחברות תקשורת. "יחד עם זאת, מומלץ להיערך מבעוד מועד כיוון שהמעבר כרוך בהתקשרות מול גורמים נוספים העלולים להיות מושפעים מהתפשטות הנגיף". עובדים בבידוד? אלה הפתרונות שיאפשרו לכם להמשיך לעבוד כרגיל.

 

מרכזייה בענן
מרכזייה טלפונית מבוססת ענן, הכוללת נתב שיחות, שלוחות חכמות עם יכולות מתקדמות, ניהול תורים, הקלטת שיחות, ביצוע שיחות ועידה ומוזיקת המתנה. מכיוון שמדובר בשירות ענן, אין צורך בהתקנת המכשור בבית העסק וניתן להתקינו גם מרחוק. המערכת מותאמת לצרכי העסק, היא כוללת שירות ותמיכה מלאה וניתן להשתמש בה באמצעות מחשבים ניידים הכוללים חיבור לאינטרנט וטלפונים סלולריים.

 

שלוחת סלולרים (SIM חכם)
הסים החכם שמשמש כשלוחה נוספת של המרכזייה שלכם. באמצעותו ניתן להקליט שיחות על ידי המערכת וללא תלות באפליקציה, שימוש בנתב שיחות מתקדם, הפצת השיחות לכמה מכשירי סלולר במקביל, התממשקות למערכות ניהול לקוחות (CRM) והפקת דו"חות וסטטיסטיקות.

 

שלוחת Softphone על גבי מחשב/סלולר
כן, גם הטלפון הנייד של העובד או הבעלים יכול לתפקד כשלוחה מרוחקת במרכזייה של העסק. כך, הלקוחות יכולים ליצור קשר עם עובדי העסק, גם אם העובדים אינם נמצאים במשרד.

חדרי ועידה
כלי המאפשר לנהל ישיבות רבות משתתפים בטלפון, גם עם אנשים שנמצאים מרחוק. כך, ניתן לקיים שיחות עם עובדים או עם קולגות הנמצאים בבידוד, יתר על כן, ניתן להקצות מספרי טלפון של חו"ל לצורך חיבור משתתפי ועידה ממדינות שונות.

מערכת אוטומטית להפצת הודעות קוליות
בעקבות המצב, רבים מהעסקים מבצעים שינויים בשעות הפעילות או בשירות שהם מספקים ללקוחות או למתעניינים. כך למשל, חברות תיירות רבות עברו משירות פרונטלי לשירות דיגיטלי. המערכת האוטומטית להפצת הודעות קוליות מאפשרת לשלוח באופן אוטומטי הודעה לכלל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים לגבי כל שינוי, וכך לחסוך זמן יקר ומשאבים כספיים הכרוכים בחיוג ידני לכלל אנשי הקשר הרלוונטיים.

 

מערכת להפצת SMS
לצד המערכת של ההודעות הקוליות, ניתן להעביר הודעות ללקוחות גם באמצעות מערכת להפצת SMS הפועלת באופן מיידי, מהיר ונוח.

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *