פעילות אכיפה במתחם אחסון שמנים וחומרים מסוכנים בשטח המועצה האזורית גליל תחתון

פעילות במתחם אחסון שמרים - המשרד להגנת הסביבה

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה קיימה פעילות אכיפה במתחם אחסון שמנים וחומרים מסוכנים בשטח המועצה האזורית גליל תחתון, שפעל ללא היתר רעלים ובהיעדר רישיון עסק; המעורבים עוכבו לחקירה פלילית, שנמצאת בעיצומה

 

יוסי בר, מנהל המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה: "הפעילות שערכנו היא חלק מפעילות רחבה יותר שמטרתה לוודא שמתחמי שמנים וחומרים מסוכנים יפעלו בהתאם לחוק. נמשיך לפעול באמצעות פעולות אכיפה, על מנת לשמר את ההרתעה, ולמנוע סכנות לציבור ולסביבה"

 

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ערכה פעילות במתחם אחסון חומרים מסוכנים ושמנים, אשר פועל באזור התעשייה כדורי במועצה האזורית גליל תחתון. על פי החשד, המתחם משמש לתעשיית מיהול הדלקים הפיראטיים, ופועל בהיעדר היתר רעלים או רישיון עסק.

 

בפעילות השתתפו חוקרי ומפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה, שוטרי המדור להגנת הסביבה של משטרת ישראל, מומחי חומרים מסוכנים ממחוז צפון של המשרד להגנת הסביבה, נציגי כיבוי והצלה והחברה לשירותי איכות הסביבה.

 

מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה הגיעו מצוידים בצווי חיפוש חתומים על-ידי בית המשפט, וביצעו יחד עם הגורמים הנוספים חיפוש במשרדי החברה, בתחנת דלק בעפולה ובמתחם אחסון החומרים המסוכנים באזור התעשייה בכדורי.

 

במסגרת הפעילות נתפסו מסמכים רבים, בהם מחשבים ומכשיר טלפון נייד, נדגמו חומרים ממכלים שעל פי החשד הכילו חומרים מסוכנים ושמנים, וכן בוצעו סיורים מקצועיים של נציג מחוז הצפון במשרד ונציג כבאות.

 

המעורבים עוכבו לחקירה בתחנת משטרת עפולה, והחקירה נמצאת בעיצומה.

 

הפעילות שהתקיימה היא שלב נוסף בפעילות האכיפה של המשטרה הירוקה כנגד גורמים המפעילים מתחמי חומרים מסוכנים ללא היתרים, המשמשים כחומרי הזנה לתעשיית מיהול הדלקים הפיראטיים ומסכנים את בטיחות הציבור והסביבה.

 

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה תמשיך לשמר את ההרתעה באמצעות פעולות אכיפה, כדי לוודא שכלל העוסקים בתחום מקפידים על תקינות המתחמים ולא מסכנים את הציבור.

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בוא נשמור על קשר!

נשמח לעדכן אותך בחדשות ובהצעות האחרונות שלנו 😎

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.