CARROSELF מאפשר ניהול חכם לנטילת וויטמינים או תרופות בצורה מסודרת

carroself

בשורה לשוכחים ליטול כדורים בזמן – CARROSELF דיספנסר עד חודש מראש

פטנט ישראלי פותר בעיה הגורמת למוות בטרם עת של 125 אלף מטופלים בשנה בארה"ב; מאפשר לסדר מראש תרופות ותוספי מזון עד חודש מראש במארז סגור

CARROSELF – פטנט ישראלי חדש המאפשר את הפתרון המושלם לנטילת תרופות ו/או תוספי תזונה בצורה מסודרת ושיטתית לתקופה של עד חודש מראש. CARROSELF מאפשר ניהול חכם לנטילת וויטמינים או תרופות בצורה מסודרת. מבנה הדיספנסר מונע התפזרות של כדורים ומונע בלבול בנטילתם. הדיספנסר מאפשר לייעד תא ייחודי לכל מועד נטילת תרופה או וויטמינים. כך למשל ניתן לשים בתא אחד את כל התרופות שיש לקחת בשעות הבוקר ביום מסוים ובתא אחר לשים את כל התרופות שיש ליטול בשעות הצהריים בסידור על פי ימים. הערכה של CARROSELF נמכרת עם מדבקות ייעודיות על מנת לסמן את מועד הנטילה המדויק של הכדורים. באמצעות סיבוב פשוט של החוגה למעלה, ניתן לבחור את מועד הנטילה ולהנגיש אך ורק את התרופות המיועדות ליום הנטילה הספציפי.

בנוסף, הערכה של CARROSELF משלבת פרט לדיספנסר החכם גם קופסא קטנה לחלוקת כדורים יומית, בשילוב של חוצה כדורים. עוד בערכה ניתן למצוא ארבע מחסניות ייעודיות למילוי מראש, על מנת להזין את הדיספנסר בנוחות.

הממציא הישראלי של CARROSELF – מאורי ישראלי המציא את המכשיר על מנת לשפר את הטיפול בהוריו הקשישים. לדבריו – לא ישנתי בלילה כמו שצריך בגלל חששות ממינון יתר, מינון חסר, לכלוך באחסון הכדורים, נפילה והתפזרות של הכדורים ובושה שההורים שלי חשו בגלל שלא הצליחו ליטול בקביעות תרופות שהיו צריכים ליטול. ההתנסות האישית הייתה חיובית מאוד, המוצר פתר לנו בבית את הבעיה הזו של בלבול וחוסר סדר בנטילת תרופות וסייע לאחר מכן למטפל הסיעודי שטיפל בהוריי לטפל בהם בנוחות.

אי נטילת תרופות באופן סדיר – אתגר בריאות עולמי

על פי מחקר של ארגון הבריאות העולמי, כ-50% מהמטופלים שאמורים ליטול בקביעות תרופות במרשם אינם נוטלים אותן באופן סדיר בשל סיבות שונות. על פי ארגון הבריאות העולמי, שיפור ההתמדה בנטילת תרופות מרשם, הוא הנתון החשוב ביותר ששיפור בו עשוי להועיל לבריאות האוכלוסייה ולהערכת תוחלת החיים, יותר מכל טיפול אחר שמערכת הבריאות בעולם יכולה להציע.

בארה"ב בלבד, מתים מידי שנה כ-125 אלף חולים טרם זמנם בשל אי נטילת תרופות בזמן. כשני שליש מהאמריקאים שמקבלים תרופות מרשם לא נוטלים אותן בזמן או ברציפות הנכונה. התופעה הזו בארה"ב בלבד, מעמיסה עלויות של כמיליארד דולר בשנה, על מנת לתת טיפולי חירום שונים לחולים שאינם נוטלים את תרופות המרשם שלהם בצורה מסודרת וקבועה. בזמן שקיימות מספר סיבות שונות לאי נטילת תרופות באופן סדיר, עולה כי הבעיה המרכזית שדיווחו עליה מעל ל-60% מהמטופלים היא שכחה.

ב- CARROSELF מסבירים כי המוצר מאפשר כבר היום לתת פתרון מידי של סדר וניקיון בחלוקת תרופות ותוספי מזון לטווח ארוך בצורה נקיה ומסודרת. הסדר שהדיספנסר מייצר, הוא סדר שאפשר להשתמש בו בכל מגזר מילדים הנוטלים תרופות להפרעת קשב, ספורטאים שצורכים תוספי מזון, מטופלים שלוקחים תרופות קבועות כמו תרופות למניעת יתר לחץ דם או סוכרת וגם למטופלים מורכבים סיעודיים. היתרון הנוסף הוא היכולת לשלב עם הדיספנסר בקלות יחסית מספר מטפלים או קרובי משפחה, שכולם יכולים לראות מה המטופל נטל או לא בבדיקה פשוטה של הדיספנסר שכאמור יכול להכיל במקרים מסוימים את כל התרופות הנחוצות למטופל גם חודש קדימה. CARROSELF מייצר סדר חשוב, יכול לעזור מאוד בטיפול רציף בבעיות מתמשכות ובמקרים מסוימים יכול להציל חיים.

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *