אושרה הקמת ועדת משנה לעניין בטיחות בעבודה

02G71785

הוועדה תעסוק בבטיחות בעבודה ובפיקוח פרלמנטרי, יכולה גם לדון בדיונים מיוחדים בנושאים אלו, שיועברו לוועדת העבודה והרווחה מהמליאה  בראש הוועדה יעמוד ח"כ אוסאמה סעדי

ועדת העבודה והרווחה בראשות ח"כ אפרת רייטן מרום אישרה הקמת ועדת משנה לבטיחות בעבודה. בראש ועדת המשנה יעמוד ח"כ אוסאמה סעדי. חברי הוועדה הנוספים: ח"כ יצחק פינדרוס, מופיד מרעי, אלינה ברדץ' יאלוב, מאזן גנאים ומיכל רוזין. הוועדה תעסוק בבטיחות בעבודה ובפיקוח פרלמנטרי, יכולה גם לדון בדיונים מיוחדים בנושאים אלו, שיועברו לוועדת העבודה והרווחה מהמליאה.

ח"כ אוסמה סעדי הודה ליו"ר הוועדה והוסיף: " מדובר בסוגיה חשובה מאוד שמתייחסת לחיי האדם. נתייחס באופן רוחבי לכל עניין הבטיחות בעבודה, בניין וגם תעשיה. התחום הזה הופקר במשך שנים, חלק רב מן התקנות פג תוקפן והן לא חודשו. אנו חייבים לשלב ידיים כולם, אפילו אם נציל נפש של פועל אחד עשינו משהו משמעותי, אבל המטרה היא לצמצם כמה שיותר את התופעה. אני מגויס כולי לנושא, נפשיל שרוולים ונתחיל לעבוד מיד".

הוועדה תגביר את הפיקוח הפרלמנטרי, הביקורות באתרי העבודה בשטח, הבטחת בטיחות העובדים, וצמצום הפגיעה בה.

יו"ר ועדת העבודה והרווחה, ח"כ אפרת רייטן מרום: "מדובר בוועדה חשובה מאוד. מתחילת השנה נפגעו 475 אנשים בתאונות עבודה, 59 הרוגים, מתוכם 33 רק בענף הבנייה. המשימות הן אדירות ואני חושבת שח"כ סעדי צבר את הניסיון והכלים הנדרשים הן בכנסת והן בעברו המקצועי כעו"ד, כדי לטפל בנושא על הצד הטוב ביותר. בהצלחה אוסאמה, הנושא בליבנו ונפשנו, הצלחתך היא הצלחתנו".

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *