האם החדשנות תציל את מערכת הבריאות העולמית במשבר הקורונה?

המ

העולם ניצב היום בפני אתגר ענק: נגיף הקורונה מחייב את כולנו לשתף פעולה, רק יחד נוכל לנצח את הנגיף.

מערכת הבריאות עומדת בחזית המאבק. היא מתמודדת עם אינספור בעיות, ממחסור במכונות הנשמה וציוד ועד להגנה על הצוותים הרפואיים. אליהן מצטרפות שאלות מוסריות שכל אדם שנשבע להציל חיים שואל את עצמו. זוהי מערכה פיסית ונפשית.

 

אני שמח להזמין אותך אישית לכינוס השני של ועידת החירום הבינלאומית ‘Corona Wakeup Call’ – שתתקיים ביום שני ה-6 באפריל בשעה 17:30. 

הוועידה הוירטואלית – תתמקד בהצלת מערכות הבריאות הגלובליות. כולם, בכל העולם, מתמודדים עם אותן בעיות. ברגע שנציף אותן, נחלוק מידע ורעיונות ונאתגר אחד את השני נגיע לפתרונות. זו אינה עת להסתגר.

 

השבוע נארח דוברים וסטארטאפים מובילים שיצטרפו אלינו ממוקדים שונים בעולם:  צרפת, ניו יורק, מיאמי, ברזיל, ישראל, ספרד ונוספים.

פיליפ דוסט בלאזי – לשעבר סגן מזכ"ל האו"ם, כשר הבריאות ושר החוץ של צרפת

פרופ' דוד אולמן – ראש בית הספר לניהול ובריאות באוניברסיטת מיאמי

דניזר ויאננה – מנהל המרכז לניהול ומדיניות בריאות במשרד הבריאות של ברזיל

פרופ' אלחנן בר און, מנהל המרכז לרפואת אסונות, חרום וסיוע הומניטרי במרכז הרפואי שיבא

ג'ולי זהבי – צוות טיפול נמרץ של בית החולים רמב"ם

 

מול האתגרים נציג פתרונות טכנולוגיים מובילים בתחום; כולל הדפסת תלת ממד, Stratasys, יצרני טקסטיל קוטל חיידקיםSonovia Tech , פתרונות טיפול מרחוק,Datos Health ThermoGate, WellBeat וכן חברת הרובוטיקה Temi, ומפעילת בית החולים הנייד MCC Group London.

 

בשבוע שעבר התקיים חלקה הראשון של הועידה ובה השתתפו אלפי סטארטאפיסטים, נציגי ממשל מניו יורק, איטליה וישראל, מנהלי בתי חולים מהעולם ובכירי אקדמיה. תוצרי הועידה הולידו שיתופי פעולה בין מדינות, גופי מחקר ויזמים שפיתחו טכנולוגיות פורצות דרך להתמודדות עם השלכות הנגיף.

 

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהצטרף אלינו לסשן השני של הוועידה.

 

הרשמה לאירוע כאן

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *