וועד עובדי בזן בתגובה על ההצהרה המשותפת של "יש עתיד" ו-"מרצ" לגבי הפינוי של המפעלים במפרץ חיפה:

hazar-jabareen-PWc9qipyc5o-unsplash

"אנו דוחים על הסף הכרזות של מפלגות שמדמיינות שהן בקואליציה ומסכמות דברים על גבם של עשרות אלפי עובדי בתי הזיקוק והמפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה. מוזר מאוד איך מחד יש שותפה קואליציונית אפשרית שדיברה על דאגה לזכויות העובדים ומצד שני יש הצהרה אבסולוטית שכזו. אנו לא נסכים ולא נקבל כל החלטה בלי שישמעו את קולנו וישתפו את ציבור העובדים בתהליך קבלת ההחלטות.

במבצע שומר החומות האחרון כל מקבלי ההחלטות במדינה קיבלו תזכורת מהדהדת לגבי חשיבות בתי הזיקוק והתעשייה הפטרוכימית בזמן שכל חברות התעופה הפסיקו לטוס לכאן והמדינה הייתה משותקת. ללא בתי הזיקוק והמפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה כל המשק הישראלי יהיה מושבת!!!"

חנן סונטג, יו"ר וועד עובדי בזן ודורון ניסן, יו"ר מועצת עובדי בזן:

"אנו דורשים שציבור העובדים הנאמן של בתי הזיקוק בחיפה ושל כל שאר המפעלים הפטרוכימיים במפרץ יהיה חלק מרכזי בשיח על עתיד התעשייה הפטרוכימית באזור מפרץ חיפה. נציגות העובדים לא תישאר אדישה להחלטות חד צדדיות של הממשלה ותעשה שימוש בכל הכלים שעומדים לרשותה על מנת להבטיח את עתיד העובדים.

בזמן שמשבר הקורונה גרם גם למשבר כלכלי ותעסוקתי, שלא היה כמותו בתולדות המדינה עם מיליון מובטלים, לא ברור לנו כיצד ועדת המנכ"לים החליטה להמליץ על סגירת מתחם בז"ן ולפגוע באלפי עובדים ובפרנסה של עשרות אלפי אנשים אשר מועסקים בבתי הזיקוק והמפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה."

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *