חברת טלפייר רוכשת את חברת כח בת קול ומרחיבה את פעילותה בשוק מגדלי המגורים

yaoqi-lai-7iatBuqFvY0-unsplash

רכישת פעילות כח בת קול על ידי טלפייר, הפועלת בתחום גילוי וכיבוי האש, ואשר נרכשה לפני כארבע שנים על ידי קרן טנא,  תאפשר לה להרחיב את סל הפתרונות אותו היא מציעה ללקוחותיה, כך שהמוצרים המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת, יקבלו חיזוק של מערכות כריזה מתוצרת כח בת קול בע"מ. הרכישה נחתמה ותושלם בימים הקרובים.

כח בת קול בע"מ מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות כריזה מתוצרת עצמית, המוצעות לשוק בעיקר לצד מערכות גילוי האש. החברה פועלת בתחום מגדלי המגורים ומבצעת פרויקטים משולבים של גילוי אש וכריזה.

רכישת הפעילות תחזק את מעמדה של טלפייר בשוק מגדלי המגורים, ותאפשר לה להתקין את המערכות המתקדמות שבפיתוחה בפריסה ארצית.

מוצריה של חברת טלפייר הינם מוצרים חכמים ותואמים לעידן הדיגיטלי בו אנו חיים. החברה צופה את פני העתיד ומציבה סטנדרט גבוה בכל הקשור למערכות בתחום בטיחות האש בבניה למגורים, במוסדות ציבור, מוסדות חינוך, מבני מסחר ומשרדים. החברה, אשר נרכשה כאמור על ידי קרן ההשקעות טנא בראשות אריאל הלפרין – המשקיעה בחברות בתחומי התעשייה השונים, מספקת פתרונות חדישים המאפשרים גילוי ואיתור מוקדי אש ותפעול האירועים בזמן אמת תוך שימת דגש על הצלת חיי אדם ומניעת נזק לרכוש.

שגיא רובין, מנכ"ל טלפייר: "רכישת פעילות כח בת קול היא מהלך אסטרטגי עבור טלפייר, שיאפשר להגדיל את היצע המוצרים שלנו ולספק ללקוחותינו One-Stop-Shop של פתרונות גילוי אש, בד בבד עם הרחבת פעילות טלפייר בתחום מגדלי המגורים. אני בטוח שהרכישה תניב הצלחות עסקיות משמעותיות באופן מידי".

חיים כהן, מנכ"ל כח בת קול, אשר יצטרף להנהלת טלפייר אומר על המהלך: "רכישת כח בת קול על ידי טלפייר הינה צעד משמעותי עבורנו. המהלך יאפשר להביא לידי ביטוי את הסינרגיה הרבה מהפעילות המשותפת. בכוחות משותפים ניתן יהיה להרחיב את ביצוע הפרויקטים במגדלי מגורים ולקדם את המשך פיתוח המוצרים."

 

העסקה נחתמה ביום חמישי האחרון אך צפויה להיות מושלמת בתוך מספר שבועות, לאחר קבלת כל האישורים הנדרשים בחוק.

העסקה לוותה ע"י עו"ד אלירן פרומן, עו"ד משה פסקר ועו"ד דנה קליימן ממשרד יגאל ארנון ושות' וע"י דימה זל מפירמת הייעוץ ארנסט אנד יאנג

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בוא נשמור על קשר!

נשמח לעדכן אותך בחדשות ובהצעות האחרונות שלנו 😎

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.