טכנולוגיית הבטיחות הסולארית של טיגו אנרגיה תספק הגנה לאחת מהמערכות הסולאריות הצפות הגדולות בישראל בהתקנת בלקטריק ישראל

מערכת צפה בסמוך לקיבוץ לוחמי הגטאות_צילום בלקטריק

פתרון הכיבוי המהיר של טיגו בשילוב עם טכנולוגיית Pure Signal™ מייצר מערכת בטוחה ואמינה עבור מתקנים סולאריים מסחריים ותעשייתיים בישראל

 

טיגו אנרגיה (נאסד"ק: TYGO), ספקית מובילה של פתרונות ייצור ואגירת אנרגיה סולארית חכמים, מודיעה היום כי בלקטריק ישראל, ספקית שירותי ההנדסה, ההתקנה והתפעול הסולארי מהמובילות בישראל, פרסה את טכנולוגיית טיגו על אחת מהמערכות הסולאריות הצפות הגדולות בארץ, הממוקמת בסמוך לקיבוץ לוחמי הגטאות.

בלקטריק פרסה את סדרת מוצרי TS4 של טיגו לשיפור הבטיחות במערכת הסולארית הצפה, אשר בעלת הספק מותקן של 19.3 מגה וואט, ואשר תוכננה והוקמה על ידי בלקטריק. המערכת מצוידת בהתקני TS4-A-2F MLPE של טיגו לכיבוי מהיר ובמשדרי RSS  עם טכנולוגיות Pure Signal של טיגו, שעוצבו עבור מערכות סולאריות מסחריות ותעשייתיות גדולות ומורכבות. המערכת הצפה בנויה על גבי חוות דגים פעילה ומייצרת חשמל לכ-3,300 בתים.

"שילוב הרכיבים בתכנון ובתוכניות הביצוע שלנו היה פשוט באופן יחסי ואיכות השירות נתנה לנו את הביטחון הנדרש כדי להבטיח שצוותי התפעול והתחזוקה שלנו יוכלו לבצע את עבודתם באופן בטוח". אמרה אנה וליקנסקי, מנכ"לית בלקטריק ישראל.

משדרי ה- RSS לכיבוי מהיר של טיגו אשר מבוססים על טכנולוגיית פטנט  מתקדמת ועובדים עם מגוון ממירים סולאריים מובילים בתעשייה, מספקים גמישות בעיצוב ובהתקנה עבור מתקינים סולאריים וחברות הנדסה רכש ובניין, ומאפשרים הפחתה משמעותית בעלויות רכיבי איזון המערכת (BOS) ובעלויות עבודה.

"הצמיחה המתמשכת של אנרגיה סולארית בישראל ובעולם מייצרת דרישה למערכות מקיפות וגמישות שמתקינים יכולים לפרוס בביטחון ובקלות, גם כאשר המערכות צפות על גבי מאגרי מים חקלאיים", מסרה גל באואר, מנהלת אימות בכירה ומנכ"לית טיגו אנרגיה בישראל. "אנו שמחים לשתף פעולה עם חברות כמו בלקטריק שממקסמות את היתרונות של הטכנולוגיה של טיגו על מנת לשרת את הלקוחות שלהן. ההצלחה של המערכת הצפה הזו מדגימה שוב מה אפשרי בתחום הסולארי, ואנו מצפים להמשיך את עבודתנו עם בלקטריק, אשר מובילה את קטגוריות המסחר והשירותים בזירה הסולארית".

משדרי ה-  RSSעם טכנולוגיית Pure Signal של טיגו עומדים בתקנים של ארצות הברית (UL) וקנדה (CSA) עם מאות דגמי ממירים של יצרנים מובילים. הדור החדש של משדרי RSS עם טכנולוגיית Pure Signal תואם לסדרת מוצרי הכיבוי המהירים TS4-A-F ו-TS4-A-2F של החברה וניתן לשלב אותם בקלות בפרויקטים חדשים או להתאים אותם למתקנים קיימים. המערכות של טיגו מגובות על ידי פלטפורמת בינת האנרגיה של טיגו (EI), פלטפורמה דיגיטלית מקיפה שנועדה לייעל את שלבי התכנון, ההתקנה, ההפעלה, הניטור והתחזוקה של מתקנים סולאריים, ממערכות מגורים בודדות ועד לציים של מתקנים מסחריים, תעשייתיים ומתקני שירותים. Tigo EI מספקת את הכלים להפחתת עלויות התפעול והתחזוקה, להגדלת ביצועי המערכת וההכנסות ולשיפור חווית המשתמש עבור מתקינים ובעלי נכסים.

 

 

אודות טיגו אנרגיה

טיגו, אשר נוסדה ב-2007, היא מובילה עולמית בפיתוח וייצור של פתרונות חומרה ותוכנה חכמים המשפרים את הבטיחות, מגדילים את תפוקת האנרגיה ומצמצמים את עלויות התפעול של מערכות סולאריות למגורים, מסחר ושירותים. טיגו משלבת את מערכת ה-Flex MLPE  שלה ואת טכנולוגיית האופטימיזציה הסולארית עם יכולות תוכנה חכמות ומבוססות ענן לניטור ובקרה מתקדמים של אנרגיה. מוצרי הMLPE-  של טיגו ממקסמים את הביצועים, מאפשרים ניטור אנרגיה בזמן אמת ומספקים כיבוי מהיר ברמת המודול. החברה גם מפתחת ומייצרת מוצרים כגון ממירים ומערכות אגירה בסוללות לשוק האגירה הסולארית למגורים.

החברה נוסדה בעמק הסיליקון ובישראל מתוך מטרה להאיץ את השימוש באנרגיה סולארית ברחבי העולם. המערכות של טיגו פועלות בשבע יבשות ומייצרות מדי יום אנרגיה סולארית אמינה, נקייה, משתלמת ובטוחה.

 

אודות בלקטריק ישראל

BELECTRIC ישראל היא ספקית שירותי ה-EPC וה-O&M מהמובילות בשוק הישראלי וחלוצה בתחום המתקנים הפוטו-וולטאיים הצפים. הצוות הישראלי של בלקטריק משלב ניסיון ממוקד נרחב האופייני לצוות מקומי לצד ידע מקצועי בינלאומי בעולמות ההנדסה, הרכש והתמיכה.

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *