"מוסכים ומתחמי שמנים עלולים להוות מקור למגוון סכנות לציבור. ליקויים באחסון החומרים, הצבת פסולת מסוכנת ברשות הרבים ועוד

erik-mclean-RV_WdgB1zFg-unsplash

טוב שם, וגם שמן טוב: המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה קיימה פעילות אכיפה ממוקדת במוסכים ומתחמי שמנים בכל רחבי הארץ; ביצעה 45 ביקורות פתע והעבירה 12 הודעות תשלום קנס

 

 

יוסי בר, מנהל המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה: "מוסכים ומתחמי שמנים עלולים להוות מקור למגוון סכנות לציבור. ליקויים באחסון החומרים, הצבת פסולת מסוכנת ברשות הרבים ועוד הם רק חלק מהסכנות הטמונות במקומות אלו. המשרד להגנת הסביבה פועל בכל רחבי הארץ וימשיך לפעול כנגד המפירים את החוק"

 

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ערכה פעילות אכיפה ממוקדת במוסכים ובמתחמי שמנים משומשים בכל רחבי הארץ. במבצע השתתפו מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד, נציגי החקירות והמודיעין, שוטרי המדור להגנת הסביבה במשטרת ישראל, צוותי המחוזות והמטה. במסגרת המבצע, נערכו 45 ביקורות במוסכים, במתחמי שמנים ובמתחמי מצברים, ונמסרו 12 הודעות תשלום קנס.

 

  • ראוי לציון מחוז חיפה, שבו ערך המשרד להגנת הסביבה ביקורות שבכולן נמצאו המוסכים תקינים לחלוטין. זהו המחוז היחיד שבו לא נמצא אף מוסך או מתחם עם ליקויים.

 

  • במחוז דרום חולקו מספר הודעות קנס, רובן בשל אי-המצאת המסכמים הנדרשים ואחסון לקוי של שמנים.

 

  • במרבית הביקורות שנערכו במחוז צפון, נמצאו המוסכים תקינים. במוסכים בכפר מסריק ובכרמיאל נמצאו ליקויים באחסון שמנים, והמשרד העביר הודעות קנס במקום.

 

  • במחוז מרכז נמצא במוסך אחד ביישוב קלנסואה ליקוי של אי הצבת שילוט כנדרש, והוטל קנס במקום.

 

  • גם במחוז ירושלים נמצאו ליקויים של שילוט ואחסון לקוי של שמנים.

 

המשטרה הירוקה תמשיך לעקוב אחר המוסכים ומתחמי השמנים שבהם נמצאו ליקויים, ותערוך סיורים חוזרים לבדיקת תקינותם. המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה תמשיך לשמר את ההרתעה בפעולות מגוונות, כולל פעולות אכיפה ממוקדות, כדי לוודא שכלל העוסקים בתחום מקפידים על תקינות המתחמים ולא מסכנים את הציבור.

 

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *