מכרו רעלים וכימיקלים בכמות ובריכוז גבוהים מהמותר וזייפו מסמכים

פעילות אכיפה נגד חברת סהר כימיקלים. צילום_ המשרד להגנת הסביבה

 המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ביצעה היום (ג') ברחובות פעילות אכיפה כנגד חברת סהר ציוד מעבדה וכימיקלים, שהפרה תנאים בהיתר הרעלים; במסגרת הפעילות עוכבו שני חשודים ונתפסו מסמכים המצביעים על הפרות חמורות

 מנהל תחום חקירות במשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה, שגיא עזני: "פעילות החברה ואחזקתם בחומרים מסוכנים שלא על פי החוק, מהווה סכנה מיידית לציבור ולסביבה. המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה תמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה כנגד עברייני הסביבה המסכנים את הציבור."

 המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ושוטרי מדור הגנת הסביבה במשטרת ישראל, קיימו היום (ג') פעילות אכיפה כנגד חברת 'סהר ציוד מעבדה וכימיקלים, שעל פי החשד החזיקה ומכרה רעלים וכימיקלים בכמויות ובריכוזים העולים על המותר בהיתר הרעלים שניתן לחברה, ובנוסף זייפה מסמך רשמי של המשרד להגנת הסביבה בנושא.

במסגרת הפעילות עוכבו שני חשודים ונתפסו מסמכים רבים המצביעים על ביצוע העבירות. פעולות החקירה ימשכו בימים הקרובים, במסגרת חקירה פלילית שפתחה המשטרה הירוקה של המשרד.

המשרד להגנת הסביבה ימשיך לפעול בשלל סמכויותיו במטרה לפעול לאכיפה נגד עברייני סביבה המחזיקים חומרים רעילים וכימיקלים מסוכנים בניגוד לתנאי ההיתר שנקבעו. המשטרה הירוקה תמשיך לשתף פעולה עם כלל הגורמים הרלוונטיים במטרה לשמור על הסביבה ובריאות הציבור.

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בוא נשמור על קשר!

נשמח לעדכן אותך בחדשות ובהצעות האחרונות שלנו 😎

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.