הכנס הלאומי ה-2 לבטיחות במעבדות מחקר ופיתוח של לשכת המהנדסים בישראל יוצא לדרך

louis-reed-pwcKF7L4-no-unsplash

הכנס ה – 2 לבטיחות במעבדות מחקר ופיתוח של לשכת המהנדסים, האדירכלים והאקדמאים במקצועות הטכנלוגים בישראל יתקיים ביום חמישי 23/06/23  במתחם קמפוס אינטל פתח-תקוה רחוב השפלה 18.

 

הכנס לבטיחות במעבדות מחקר ופיתוח של לשכת המהנדסים בישראל,  הוא אירוע מרכזי בתחום המחקר והפיתוח, שבו יופיעו  טובי המומחים בתחום,בינהם אנשי מחקר, מדע, פיתוח, מערכות הבריאות ואקדמיה. הכנס יעסוק  בהיבטים השונים של הבטיחות המעבדתית במגוון מפעלים ונסיבות, האתגרים המלווים את תחום הבטיחות במעבדות מו”פ ויוצגו פתרונות וחידושים בתחום.

 

כנס לבטיחות במעבדות מחקר ייתן במה לקשת רחבה ומקצועית לשלל נושאים מקצועיים, שעומדים על סדר היום בתחום, ביניהם: תמורות במעבדות העתיד, הסמכה היסודות לבטיחות אפקטיבית, אתגרים בניהול הבטיחות במעבדה דיאגנוטסטית, מניעת תאונות וחשיפות באמצעות חלופות אפקטיביות לגורמי הסיכון, האם קרינת לייזר מייננת, סיכוני חשמל סטטי במעבדות מו”פ, מעבדות בארץ ובעולם סקירה ואתגרים

מי שיובילו את המושבים בכנס הם יורם אלעזרי יו”ר האיגוד הישראלי להנדסת בטיחות
חזי שוורצמן מפקח עבודה ראשי וראש מינהל הבטיחות בעבודה והבריאות התעסוקתית, זרוע עבודה. ד”ר עדי חן הטכניון; יו”ר ענף בטיחות במעבדות מו”פ בלשכת המהנדסים.

 

אודות הלשכה

לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל (ע"ר) היא הגוף המקצועי היציג של ציבור זה בארץ, ומטרתה להוות גוף לאומי מרכזי, אשר מטפח ומקדם את המשק בתחומי ההנדסה, האדריכלות והטכנולוגיה, ובמקביל פועל לקידום המעמד המקצועי של המהנדסים והאדריכלים במדינת ישראל.

 

מצורף בזאת קישור לתוכנית של הכנס לטובת ראיונות עם הדוברים.

https://www.aeai.org.il/activity/safetly-lab-conference/

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *