נעלי עבודה – נעלי בטיחות – מה חשוב לדעת

נעלי עבודה ובטיחות

נעלי עבודה  ובטיחות הן אחד מפריטי הבטיחות החשובים ביותר בכל סוג  של עבודה .

הנעל מגינה על  הרגליים מפגיעה, מחומרים מסוכנים, מפגיעה של  נפילת עצמים כבדים, נגד התחשמלותו ומשמשת לימי עבודה שלמים,  מאוד חשוב להקפיד על נוחות נעלי עבודה בנוסף לבטיחות.

בכל עבודה יש את התקנות והדרישות הקשורות בבטיחות, בחירת נעלי עבודה יכול להיות בחירה קריטית וחשובה,

עם זאת, ישנן עבודות ומקומות עבודה המצריכים מיגון נוסף לנעלי העבודה. כמו נעלי עבודה מיוחדות לחשמלאים המכילות מגן אנטי סטטי המונע התחשמלות של העובד. או נעלי עבודה המכילות כיפת ברזל אשר מגינה על אצבעות הרגליים מפני נפילות של דברים כבדים.

הדברים החשובים בנעלי עבודה  ובטיחות

  • נוחות – הדבר החשוב ביותר הוא נוחות הנעל. במקומות עבודה רבים העובדים עומדים, הולכים, וסוחבים במשך רוב שעות העבודה. לכן, חשוב לבחור נעליים נוחות שניתן להתאים בהם מדרסים אורתופדיים אשר יאפשרו לעובדים נוחות מקסימלית בזמן העבודה.
  • משקל הנעל – התכונות החשובות שצריכות להיות לנעלי עבודה הן בראש ובראשונה המשקל – נעל עבודה צריכה להיות קלה. בנוסף, המבנה של נעלי בטיחות לעבודה צריך להיות אנטומי ואורטופדי.
  • נעל סגורה – נעל עבודה היא נעל  סגורה. נעל סגורה מגינה על הרגליים מפגיעה, מחומרים מסוכנים, מפגיעה של  נפילת עצמים כבדים, נגד התחשמלותו ו. כמו כן, נעל סגורה וגבוהה תשמור גם על הקרסוליים של העובדים ותמנע נקעים חוזרים .
  • אטימות הנעל – בנוסף לכך שהיא תהיה נעל סגורה. הנעל  צריכה להיות אטומה בפני חדירת נוזלים.. בכדי להבטיח את אטימות הנעל חשוב לבחור נעלי עבודה העשויות מעור או מחומר דמוי עור המספקים אטימות מוחלטת של הנעל.
  • סוליות גומי עבות – סוליית גומי עבה תמנע חדירה של כימיקלים וחומרים מסוכנים לתוך הנעל. בנוסף, נעילת נעלי עבודה בעלות סוליית גומי עבה  חדירה של מסמרים וחפצים חדים לכף הרגל ,  בכל מקום עבודה  בו עלולים להיות חפצים כאלו. כמו כן, סוליית גומי עבה תמנע התחשמלות של עובדים כהמתעסקים בחשמל. נוסף על כל אלו, סוליית גומי עבה היא לרוב נוחה יותר ותעזור לשמור על הנוחות של העובדים שלכם .

חשוב לחשוב על הצרכים ועל השימוש. כך, ישנן נעליים המותאמות לחשמלאים או לחקלאים ,לבנאים, נעליים המעניקות יציבות לעבודה ארוכה, נעליים אטומות בפני נוזלים, נעליים מוגנות ממתכת ועוד.

כמובן שישנם   נעלי  עבודה ובטיחות  המותאמות לנשים.

נעלי עבודה ומגפיים לעובדים בתחום החקלאות, מתאימים לעבודה בשטח, באדמה,

נעלי עבודה לעובדים במפעל- נעלים המתאימות לעמידה ולהליכה ממושכת, חזקות, מונעות החלקה ונוחות במיוחד.

נעלים לחשמלאים עם סוליה מבודדת  ועוד ועוד לכל התחומים

כיצד לשמור על נעלי העבודה שלך לאורך זמן:

ניקיון: לאחר השימוש רצוי להשאיר את הנעליים יבשות, באזור מאוורר, הרחק ממקור חום .

יש להסיר לכלוך שדבק בהם , חשוב מאוד לצחצח במשחת נעליים , המשחה היינה שומנית והשמן שומר על עור הנעל ומרחיק מים,

 

כתבות נוספות בתחום

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל סייפטי נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום הבטיחות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *